Pizza NOWOŚĆ! Nonloso w Vero Pizza.

pizza

NOWOŚĆ! Nonloso

sos pomidorowy, ser, kiełbasa pepperoni, oliwki czarne, pomidorki koktajlowe, świeża bazylia

Opis pizzy NOWOŚĆ! Nonloso

Pizza Nonloso jest naszą nowością. Zawiera kiełbase pepperoni, oliwki czarne, pieczarki, pomidorki koktajlowe, świerzą bazylie.

VeroPizza może Wam ją dostarczyć na terenie Grochowa, Pragi północ, Pragi Południe oraz Saskiej Kempy. Zapewniamy najwyższy standard dostawy. Zawsze ciepłą i zawsze dostarczamy szybko pizze. Nonloso jako nasza nowa Pizza od razu stała się hitem sprzedaży na Grochowie i okolicach. Zostanie dla Was przygotowana z najlepszej jakości składników z pysznym ciągnącym się serem, lekko pikantną kiełbasą pepperoni, słodkimi pomidorkami kokjalowymi, czarnymi oliwkami i aromatyczną świerzą bazylia. Upieczona tuż przed dostawą do klienta, przewieziona w termosie napewno zostanie podana ciepła i szybko dojedzie. Tylko my zapewniamy taki standard dostawy pizzy na terenie praskiej części Warszawy. Zdziwicie się jak szybko dostarczymy pizze pod Wasze drzwi. Zapraszamy do przetestowania naszej nowej pizzy z dostawą.

Jeżeli nie chcecie zamówić z dostawą to naszą pizze nonloso możecie zjeść gorącą prosto z pieca w lokalu. Nasza obsługa przygotuje Wam pizze równie szybko na sali i poda z uśmiechem do stolika.

Taka pizza to przysmak dla każdego wielbiciela potraw z dostawą i na miejscu. 

Oczywiście zachęcamy też do zamówień pizzy z odbiorem osobistym w lokalu. Można też zamówić na konkretną godzinę. Z dostawą i odbiorem.