Regulamin

Regulamin zamówień i promocji VeroPizza

 

Zasady ogólne

1. Poniższy regulamin obowiązuje od dnia 30 grudnia 2022 roku do odwołania. Regulamin dostępny jest na stronie www.veropizza.com oraz w lokalu w formie papierowej.
2. Kwestie sporne rozstrzyga obsługa lokalu.
3. Uwagi do regulaminu można zgłaszać pod adresem vero@veropizza.com lub osobiście u Kierownika Zmiany.
4. Promocje nie łączą się.
5. Zmiana w pizzy to dodanie innego składnika lub usunięcie składnika istniejącego w kompozycji pizzy. Wymiana składnika to zastąpienie jednego składnika istniejącego w kompozycji innym składnikiem. Szczegóły zmian i wymian są opisane w punkcie 6 tego akapitu oraz w akapitach dotyczących promocji.
6. Możliwa jest zmiana lub wymiana do dwóch składników na pizzy tylko w danej grupie, np. warzywo za warzywo. Wyjątkiem są wymiany mięsa na dowolny składnik. Inne zmiany wiążą się z dodatkową opłatą. Niemożliwa jest wymiana lub zmiana więcej niż dwóch składników- prosimy o komponowanie własnej pizzy. Bezpłatne zmiany i wymiany nie są dostępne w zestawach promocyjnych (Zestaw Dla Dwojga i Zestaw Rodzinny).

Zestawy promocyjne

1. Dostępne są dwa zestawy promocyjne: Dla Dwojga i Rodzinny.
2. Zestaw Dla Dwojga składa się z dwóch pizz o średnicy 30 cm, dwóch sosów oraz dwóch puszek 0,33l Pepsi lub Pepsi MAX.
3. Zestaw Rodzinny składa się z dwóch pizz o średnicy 40 cm, dwóch sosów oraz napoju 0,85l- do wyboru Pepsi/ Pepsi MAX/ Mirinda/ 7up.
4. Zestawy można zamówić z dostawą do domu lub z odbiorem osobistym w lokalu (na wynos).
5. W zestawach można wybrać dowolne pizze ze składem standardowym. Pizza Libero nie wchodzi w skład promocji.
6. W zestawach promocyjnych nie można dzielić pizzy „pół na pół”.
7. W zestawach nie ma możliwości bezpłatnych wymian oraz zmian na pizzy. Każda modyfikacja w zestawie promocyjnym wiąże się z dodatkową opłatą równą cenie dodatkowego składnika.
8. Zestawy Promocyjne nie obowiązują w święta i dni wyznaczone przez VeroPizza. Informacja o braku promocji jest przekazywana przez obsługę lokalu i pozostałe kanały komunikacyjne.

Promocja Druga pizza 30% taniej

1. Promocja obowiązuje przy zamówieniu dwóch pizz w tym samym rozmiarze: Mała (30 cm), Średnia (35 cm) lub MAX (40 cm).
2. Promocja obowiązuje w lokalu (na miejscu i na wynos) oraz z dostawą.
3. Promocja nie obowiązuje przy zamówieniu pizzy Libero.
4. Rabat 30% jest naliczany do tańszej pizzy.
5. W ramach promocji można dzielić pizze „pół na pół”.
6. W ramach promocji jest możliwa zamiana do dwóch składników na pizzy tylko w danej grupie, np. warzywo za warzywo. Wyjątkiem są wymiany mięsa na dowolny składnik. Inne zmiany wiążą się z dodatkową opłatą.
7. Promocja nie obowiązuje w święta i dni wyznaczone przez VeroPizza. Informacja o braku promocji jest przekazywana przez obsługę lokalu i pozostałe kanały komunikacyjne.
 

Dostawa

1. Dostawa realizowana jest w wyznaczonym rejonie.
2. Dostawca posiada przy sobie 20,00 zł na wydawanie reszty. Fakt płatności wysokim nominałem należy zgłaszać przy składaniu zamówienia lub dopisać w polu „uwagi” w zamówieniach internetowych.
3. Granice rejonu dostawy to: Rondo Starzyńskiego, ul. Starzyńskiego, rondo Żaba, tory kolejowe (na wysokości ul. Szwedzkiej, Szmulowizny, Kamionka, Grochowa), ul. Marsa, Trasa Siekierkowska, Wał Miedzeszyński, Wybrzeże Szczecińskie, Wybrzeże Helskie.
4. Minimalna kwota zamówienia z dostawą wynosi 35,00 zł.
5. Dostawa zamówienia od 55,00 zł jest bezpłatna. Do zamówień poniżej 55,00 zł doliczana jest opłata 6,00 zł za dowóz.

Reklamacje

1. Reklamacje należy niezwłocznie zgłaszać obsłudze lokalu- telefonicznie (224035555 oraz 224035544) lub osobiście. Tylko w ten sposób obsługa jest w stanie natychmiast rozwiązać sytuację sporną.
2. Reklamacje przyjmowane są również pod adresem vero@veropizza.com lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. W tym przypadku czas odpowiedzi może wynosić do 48 godzin.